UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
  O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 
Wyniki
powrót
Wyniki konkursu - w etapie "KRĘCIMY SIĘ WOKÓŁ TEMATU"

Kolejność zespołów według ilości zdobytych punktów:

L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćpunkty
12 plus 1 TfmJarosław0,00
25-voltowceSiemianowice Śląskie0,00
3A To MyKościan0,00
4AjnsztajnySupraśl0,00
5AlternatywaRadwanice0,00
6AlternatywniPokrzydowo 230,00
7Asy z 7 klasyKończewo0,00
8AzotBełchatów0,00
9BaywatchSzczecin0,00
10BlaskŁódź0,00
11Bojownicy w srodowiskuRawa Mazowiecka0,00
12BudowlankapilaPiła0,00
13Celki01Marki0,00
14Celki02Marki0,00
15ChłopakiKluczbork0,00
16CopernicusKędzierzyn-Koźle0,00
17CortexStrzegom0,00
18Czysta energiaOstrowite0,00
19Dobrzy informatycyLipsko0,00
20Dzieci SłońcaLębork0,00
21DziewczynyKluczbork0,00
22Dziewczyny z ósmej klasyRozstrzębowo0,00
23E -asyKościan0,00
24E-asyKościan0,00
25Eco guysKościan0,00
26Eco Powered EnergySucha Beskidzka0,00
27Eco squadWronki0,00
28Eco StanStanowice0,00
29Eco-BrynicaBrynica0,00
30Eco-teamJawiszowice0,00
31EcochargersiPisarzowice0,00
32Eko - PVPrażmów0,00
33Eko plus3Zgorzelec0,00
34Eko QuatroKraków0,00
35Eko świryStargard0,00
36Eko-akcjaSiedlce0,00
37Eko-ArmiaLębork0,00
38Eko-ludkiWysocko Wielkie0,00
39Eko-patrolRawa Mazowiecka0,00
40Eko-SkładKarpacz0,00
41Eko-teamGałczewo0,00
42EkociekawiZgorzelec0,00
43Ekolodzy -E L OZgorzelec0,00
44Ekologiczna gwardiaOława0,00
45Ekologiczna gwardiaOława0,00
46EkomaniaKoszalin0,00
47EkomłodziReńska Wieś0,00
48EkomontażysciŁubniany0,00
49EkoneonkiBysina0,00
50EkosłoneczniOlsztyn0,00
51EkostrażnicySochaczew0,00
52EkowolsztynWolsztyn0,00
53EkozakręceniJeleniów0,00
54EkozduniakiNowe Zduny 880,00
55Elektro -SłonecznikiMalbork0,00
56ElektrocieszkiGniezno0,00
57ElektrokajtkiZabłocie 10,00
58ElektromaniaczkiGrodzisk Wielkopolski0,00
59ElektronkiOleśnica0,00
60EnergomaniacyGrodzisk Wielkopolski0,00
61Energy friendsStawiszyn0,00
62Estko filmowcy 44Pakość0,00
63F jak FilmowcyTomaszów Mazowiecki0,00
64Filmowcy z górJeleśnia0,00
65Filmowcy z PrzyborowaPrzyborów0,00
66Fizycy JedynkiGrodków0,00
67Fizycy36Tychy0,00
68Fizycyna5Tychy0,00
69Foto TeamOstrowite0,00
70Foto-OdnawialniBystra Podhalańska0,00
71FotomechaniakBiałystok0,00
72FotonikiRogoźno0,00
73FotonówkiSłupsk0,00
74FototechnikBiałystok0,00
75FotowoltaiczkiSłupsk0,00
76G F ŁacznoscKraków0,00
77Gang EinsteinaKąkolewo0,00
78Garage CrewBydgoszcz0,00
79GergundySłupsk0,00
80Gf lumenStargard0,00
81Gim Tv Sun FanGłogów0,00
82Gim Tv Volty NewGłogów0,00
83Gim2jez-Kasper-InoInowrocław0,00
84Green crewNowy Dwór0,00
85Green Eco TeamJarosław0,00
86Green teamStargard0,00
87Green-TechMarszew0,00
88Grenama EcologyMarszew0,00
89Grodziskie SłoneczkaGrodzisk Wielkopolski0,00
90Grupa51Ostrołęka0,00
91Hansiki ElfikiTurek0,00
92HasaStargard0,00
93HeliosiSłupsk0,00
94HelioskiKościan0,00
95HomosapiensSłupsk0,00
96Hulajnoga do niebaTruskolasy0,00
97I QKościan0,00
98II B teleinformatycyMielec0,00
99Iskierki z GrabienicGrabienice0,00
100IzohelePolanów0,00
101Jagielonka6Sochaczew0,00
102Jata EnergiaDąbie0,00
103JedynkaLegionowo0,00
104K E N VoltJędrzejów0,00
105Kaczkowska Grupa FilmowaKaczki Średnie0,00
106Kaczkowska Grupa FimowaKaczki Średnie0,00
107KajtkoenergetyczniZabłocie 10,00
108KalamburyPiła0,00
109Kalinowo Oze WisdomKalinowo0,00
110Kanciaste kołoTruskolasy0,00
111KanwaRadwanice0,00
112Karniewiacy SłońcuKarniewo0,00
113Karniewo ŚrodowiskuKarniewo0,00
114Kaszowska EnergiaKaszów0,00
115KazeKoszalin0,00
116KlasomaniakiPawonkòw0,00
117KlasztorniacyWągrowiec0,00
118KnetkiSłupsk0,00
119Koło NaukowcówKaszów0,00
120KominiarzeStargard0,00
121Kujawskie SłoneczkaZłotniki Kujawskie0,00
122Luz Del SolBraniewo0,00
123Łukasz BladyDąbrowa Górnicza0,00
124Markowi filmowcyMarki0,00
125Militibus HeliosSanniki0,00
126Młode EinsteinyKościan0,00
127Młodzi ekolodzyNiewieścin0,00
128Mózg klimatycznyJaworzno0,00
129MuszkiBudzisław Kościelny0,00
130Mykietyn SkórczSkórcz0,00
131NapromieniowaniKunów0,00
132Nasłonecznieni plŚwierklany0,00
133NorwidzianieKrasnystaw0,00
134OdnawialniBusko Zdrój0,00
135OgnikBochnia0,00
136Ogniwkas Sp1Rydułtowy0,00
137Orły z 14-tkiTomaszów Mazowiecki0,00
138OswieceniRewal0,00
139Oswieceni -zespól BartkaGawłów0,00
140Oszczędzamy z głowamiTrębaczew0,00
141OzonkiStrzelce0,00
142Paderki373Warszawa0,00
143Panowie i MagdaSwarzędz0,00
144ParkStargard0,00
145Pasi -KasiOleśnica0,00
146PasjonaciWodzisław Śląski0,00
147PasywniwsloncuPiła0,00
148PieguskiKunów0,00
149Pitka -ekoDębno0,00
150PłomykówkiCzerwionka-Leszczyny0,00
151Pns 1Gdynia0,00
152Pns 2Gdynia0,00
153Pobudzone FotonyJamielnik0,00
154Poszukiwaczki SłońcaSanniki0,00
155PowerduckChełm0,00
156PowersunJadowniki0,00
157Pozytywni PaladyniBełchatów0,00
158ProgamerzyCianowice0,00
159PromyczkiMosina0,00
160PromyczkiMosina0,00
161PromyczkiWitnica0,00
162PromykiNowy Dwór0,00
163ProzersiMysłakowice0,00
164PrzeciwwagaKościan0,00
165Przeciwwaga-Kościan0,00
166Psp WieniawaWieniawa0,00
167PvenergiaSzczepanów0,00
168Redwings teenagersCianowice0,00
169Ryjówki 8bZgorzelec0,00
170San Martin Film StudioSierpc0,00
171Serca HeliosaBiałystok0,00
172Skazani na sukcesKartuzy0,00
173SłoneczkaTuchola0,00
174SłoneczkaBączal Dolny0,00
175Słoneczka z 14-tkiTomaszów Mazowiecki0,00
176SłoneczkoPrzewodowo Poduchowne0,00
177Słoneczna PrzygodaPiła0,00
178Słoneczna RodzinkaTąpkowice0,00
179Słoneczna społecznaGzy0,00
180Słoneczne KujawyZłotniki Kujawskie0,00
181Słoneczne LudkiMława0,00
182SłoneczniTujsk0,00
183Słoneczni TeresinTeresin0,00
184Słoneczni z KazmierzaKaźmierz0,00
185Słoneczni2Nowe Grodziczno0,00
186SłonecznikiSłupsk0,00
187Słoneczniki z GrabienicGrabienice0,00
188Słoneczny PatrolSanniki0,00
189Słońce RogoznikaRogoźnik0,00
190Słońce w ObiektywieRadom0,00
191SobieskiWejherowo0,00
192Sol A R K AOstrowite0,00
193Sol VicariumBochnia0,00
194SolergyDobrodzień0,00
195Sowin studiosWarszawa0,00
196Sp Brzeziny-BerdechówBrzeziny0,00
197Sp11koninKonin0,00
198Sp31Warszawa0,00
199Spnr3tom7aTomaszów Lubelski0,00
200Spróchniałe BukiOstrów Wielkopolski0,00
201Srednia hawajskaŁódź0,00
202Sun CrewPiła0,00
203SunflowersBochnia0,00
204Sunny vegas proNowa Sarzyna0,00
205SunnydaysKwidzyn0,00
206SunriseBochnia0,00
207Super GirlBełchatów0,00
208Super VoltageMysiadło0,00
209Szalone PstrgiOstrów Wielkopolski0,00
210Szczęliwa 13Ostrów Wielkopolski0,00
211SzszmerfetkiZielona Wieś0,00
212Team of sunriseŚwidnica0,00
213Team TorpedaSłupsk0,00
214TestWarszawa0,00
215Three Cells PsbGdańsk0,00
216TriońceCzęstochowa0,00
217TrzeciabTychy0,00
218Video MastersKonarzyce0,00
219VideomejkerTurek0,00
220WiatrakiKościan0,00
221Wiatraki ŁomżyniakiPiątnica0,00
222Wiatraki-Kościan0,00
223WiatromaniakiŁaszczówka0,00
224Z S P nr 1 w OpocznieOpoczno0,00
225ZarkusieŻarki wielkire0,00
226Zespół Szkół-Gorzów SlGorzów Śląski0,00
227Zielona antenaPiła0,00
228ZSETVBolesławiec0,00
229Zstz1aiRadzymin0,00
230Zstz3iRadzymin0,00
231Zwiazek SolarówSłupsk0,00
232Zzz i zs2018filmPółwiesk Mały0,00
233Żel-budBusko-Zdrój0,00