ZAREJESTRUJ
ZESPÓŁ
 
  O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 

07.02.2018  

 

Fundacja BOŚ - Jesteśmy dumni z tego co robimy i chcemy się tym pochwalić.

 

Fundacja Banku Ochrony Środowiska działa od 2009 roku. Zrealizowaliśmy kilkanaście programów, angażując w tym czasie tysiące uczniów i ich rodziców w działania na rzecz ochrony środowiska i zdrowego stylu życia. Dziś prosimy o Państwa głos. Jeśli uważacie nasze działania za ważne i inspirujące zagłosujcie na Fundację w V edycji ogólnopolskiego programu "ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ. EKO-INSPIRACJA 2017" w kategorii EDUKACJA 2017.

"Eko-Inspiracja" to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych wydarzeń propagujących idee zrównoważonego rozwoju. Tytuł ten przyznawany jest co roku innowacyjnym, ekologicznym organizacjom i instytucjom zaangażowanym na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju.

Kluczowym elementem "EKO-INSPIRACJI" jest otwarty, ogólnopolski plebiscyt on-line, w którym każdy może oddać głos na znane i lubiane organizacje związane z obszarem ochrony środowiska.

 

Na Fundację BOŚ można zagłosować w kategorii EDUKACJA 2017:

Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu.

Dziękujemy!

Zespół Fundacji BOŚ

 

05.02.2018

 

OSTATNIE DNI NA PRZYSŁANIE RAPORTÓW

 

Już tylko do środy do północy czekamy na raporty z pierwszego etapu konkursu. Przypominamy jednak, że każdy kolejny dzień wiąże się z kolejnymi punktami karnymi, dlatego też zalecamy pośpiech. Przyjmujemy jedynie raporty wysłane przez system konkursowy, nie akceptujemy prac przesłanych drogą mailową. W czwartek, 08.02 system zostanie zamknięty i nie będzie możliwości wysłania raportów.

17.01.2018

 

OSTATNIE DWA TYGODNIE NA NAPISANIE SCENARIUSZY

 

Zostały dwa tygodnie na dokończenie i przysłanie raportów z pierwszego etapu konkursu. Na scenariusze czekamy do końca stycznia. Po tym terminie jeszcze przez tydzień będziemy przyjmować spóźnione prace, co jednak będzie wiązało się z punktami karnymi za każdy dzień spóźnienia. Zachęcamy więc do pośpiechu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Organizatorami konkursu.

1 23
Aktualności zostały podzielone na podstrony