ZAREJESTRUJ
ZESPÓŁ
 
  O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 

19.06.2018

 

WYNIKI GŁOSOWANIA INTERNAUTÓW

 

Z przyjemnością możemy poinformować Państwa, że najwięcej głosów w głosowaniu internautów zdobył reportaż zespołu Złotnicka Energia ze szkoły podstawowej im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich pod opieką Katarzyny Pietrzak. Serdecznie gratulujemy! Zwycięzcom konkursu oraz zdobywcom nagrody internautów nagrody zostaną przyznane w październiku.

21.05.2018

 

GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW!

 

 Trwa właśnie głosowanie internautów na najlepszy film konkursu "Postaw na Słońce". Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału.

 

Żeby zagłosować, należy kliknąć przycisk GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW w prawym górnym rogu strony. Następnie trzeba założyć konto do głosowania (oddzielne od kont uczestników konkursu). Dzięki temu, w zakładce FILMY , będzie można zagłosować na trzy, najlepsze Pańśtwa zdaniem reportaże.

 

Głosowanie trwa do 17 czerwca.

17.05.2018

 

WYNIKI KONKURSU!

 

Bardzo się cieszymy, że możemy Państwu przedstawić wyniki 4 edycji konkursu filmowego Postaw na Słońce. Jak co roku poziom przysłanych filmów był bardzo wysoki. Zespół sędziowski był zachwycony zdonościami i pomysłowością uczestników. Niestety, część filmów, mimo bardzo dobrego poziomu wykonania, nie mogła zostać wysoko oceniona, ponieważ nie spełniały wymogów regulaminowych. Według zasad konkursu, filmy miały być reportażami przedstawiającymi instalacje OZE. Część zespołów przysłała jednak spoty reklamowe.

 

Ostateczne wyniki konkursu prezentują się następująco:

 

Miejsce I - Gim TV Volty, ze Szoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie

Miejsce II - Ryzyk Fizyk z XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

Miejsce III - Ekologiczne Wirusy z XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Uroczysta gala podsumowująca z rozdaniem nagród odbędzie się najprawdopodobniej w październiku. O dokładnym miejscu i terminie, zwycięzcy, oraz zdobywcy wyróżnień w pierwszym etapie, zostaną poinformowani mailowo.

1 23456
Aktualności zostały podzielone na podstrony