O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 

20.05.2021

WEBINARIUM DLA NAUCZYCIELI

 

W piątek 21 maja o godz. 12.00, w przeddzień Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej, odbędzie się premiera drugiego webinarium dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, na stronie: www.lekcjezklimatem.pl Organizatorem jest Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Zapraszamy do wysłuchania wykładu na temat mitów klimatycznych, dowiemy się też, co każdy z nas może zrobić dla klimatu, poznamy szczegóły dotyczące korelacji między zmianami klimatu a naturalnymi ekosystemami, a także spektrum działań możliwych do realizacji w ramach adaptacji do zachodzących zmian klimatu.

Dodatkowym modułem webinarium będzie wykład na temat psychologicznych i pedagogicznych wyzwań z perspektywy szkoły związanych ze zmianami klimatu.

Podczas tego wydarzenia będą mieli Państwo także okazję do obejrzenia debaty Ekspertów, podsumowującej treści ze zrealizowanych webinariów.

06.05.2021

ZMIANA TERMINU WYSYŁANIA RAPORTÓW

 

Szanowni Państwo,


z powodu powrotu szkół do stacjonarnej formy prowadzenia zajęć lekcyjnych podjęliśmy decyzję o zmianie terminu przesyłania raportów w konkursie filmowym „Postaw na Słońce” .

Raporty oraz filmy będziemy przyjmować do końca roku szkolnego tj. 25 czerwca br. (piątek) . Zespoły, które nie zdążą przesłać prac w tym terminie, będą miały jeszcze dodatkowy tydzień na jego dosłanie (od 26 czerwca do 2 lipca). Jednak za każdy dzień spóźnienia będzie naliczanych 3 punktów karnych.

W związku z przesunięciem terminu składania raportów wyniki opublikujemy na przełomie lipca i sierpnia. Termin przekazania nagród zwycięskim zespołom nie ulega zmianie.

 

 

 

 

19.04.2021

PRZYGOTOWANIE RAPORTÓW I FILMÓW

 

Na sporządzenie raportów i przygotowanie filmów zostało niewiele czasu. Prace konkursowe należy wykonać i przesłać do 31 maja!

 

Jako podpowiedź  w tworzeniu scenariuszy i filmów przypominamy o pomocnych artykułach, które zamieściliśmy w zakładce MATERIAŁY .

 

Znajdziecie tam:

 

Dekalog Filmowca

 

Poradnik Młodego Filmowca

 

Informacja Stowarzyszenia Autorów ZAIKS

 

Broszura informacyjna projektu "Postaw na Słońce"

 

Przypominamy o konieczności przestrzegania reżimu sanitarnego oraz wszelkich obostrzeń i zasad bezpieczeństwa wynikających z pandemii choroby zakaźnej COVID-19!

 

Powodzenia!

 

 

1 23
Aktualności zostały podzielone na podstrony