O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 

01.04.2019

 

WYNIKI I ETAPU KONKURSU FILMOWEGO

 

Niezwykle miło nam poinformować, że zespół sędziowski zakończył sprawdzanie raportów w pierwszym etapie V edycji konkursu filmowego Postaw na Słońce. Najwyżej ocenione zostały, a tym samym zdobyły wyróżnienia, następujące zespoły:

 

1.  Gim Tv Volty New ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie

2. Foto Team  ze Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem

3.  Sol A R K A ze Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem

 

Zwycięzcom i zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! Punkty zdobyte przez wszystkie zespoły znajdą Państwo w zakładce WYNIKI.

Zapraszamy wszystkich uczestników do udziału w drugim etapie konkursu, przypominając jednocześnie, że będzie on oceniany zupełnie niezależnie od etapu pierwszego. Wszystkie zespoły wciąż mają takie same szanse na nagrody!

28.02.2019

 

OSTATNI DZIEŃ NA PRZYSŁANIE RAPORTÓW Z ETAPU I

 

Dzisiaj o godzinie 24 mija termin na przysyłanie raportów z I etapu konkursu Postaw na Słońce. Drużyny, które nie zdążą tego zrobić, będą miały na przysłanie raportu jeszcze dodatkowy tydzień, jednak każdy kolejny dzień spóźnienia wiąże się z odjęciem 3 punktów od oceny ostatecznej. Po 7 marca raporty nie będą już w ogóle przyjmnowane.

 

Przypominamy, że raport zostaje wysłany, gdy opiekun zaloguje się na swoje konto, wejdzie w raport z etapu pierwszego i kliknie przycisk WYŚLIJ DO OCENY na samym dole strony. W razie jakichkolwiek problemów, technicznych lub innych, prosimy o kontakt. 

21.02.2019

 

OSTATNIE TYGODNIE NA PRZYSŁANIE RAPORTU

 

Przypominamy, że jeszcze do końca lutego czekamy na raporty z pierwszego etapu konkursu. Przypominamy o kilku ważnych zasadach, które muszą Państwo brać pod uwagę:


Po zarejestrowaniu zespołu powinni Państwo dopisać do niego uczniów. Żeby to zrobić, potrzebne będą zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisane przez rodziców uczniów, jeżeli uczniowie mają poniżej 16 roku życia, lub przez samych uczniów, jeśli są oni starsi niż 16 lat. Obie zgody znajdą Państwo w zakładce MATERIAŁY. Formularze należy wydrukować, podpisać i zeskanować. Gdy już mają Państwo zgody, opiekun zespołu powinien zalogować się na swoje konto utworzone przy rejestracji zespołu, wybrać zakładkę "dodaj nowego członka zespołu" i wypełnić krótki, zamieszczony tam formularz oraz wgrać plik z zeskanową zgodą rodzica lub ucznia.


GDY JUŻ DODADZĄ PAŃSTWO UCZNIÓW DO ZESPOŁU, MOŻNA PRZYSTĄPIĆ DO TWORZENIA RAPORTÓW


• Raporty mogą tworzyć jedynie UCZNIOWIE ze swoich kont. Opiekun nie ma takiej możliwości. W związku z tym, jeżeli nie dodali Państwo jeszcze uczniów do zespołu, nie będą Państwo mieli możliwości stworzenia raportu.
• Żeby rozpocząć tworzenie raportu, uczeń musi zalogować się na swoje konto, z niebieskiego menu po lewej stronie wybrać pole "wszystkie raporty" (drugie od góry) i w nowo otwartej tabeli kliknąć w pole "Status" w kolumnie przy etapie KRĘCIMY SIĘ WOKÓŁ TEMATU. Dzięki temu otworzy się formularz tworzenia raportu.
• Wszyscy uczniowie w zespole razem tworzą jeden raport. Każdy z nich widzi to, co wpiszą pozostali uczniowie. Opiekun przez swoje konto ma wgląd w pracę uczniów, bez możliwości edycji.
• Jeśli chcą Państwo dodać do raportu załączniki, należy zjechać na sam dół formularza raportów, poniżej pól tekstowych i kliknąć w pole "dodaj załącznik".
• Gdy uczniowie zakończą pracę, nauczyciel wysyła gotowy raport do oceny, klikając przycisk "prześlij do oceny" na samym dole formularza raportów. Uczniowie nie mają możliwości wysłania raportu. Gotowy raport składa się ze wszystkich 5 zadań. Po kliknięciu w przycisk zatwierdzający przesłanie raportu, jego edycja nie będzie już dalej możliwa.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Postaram się jak najdokładniej odpowiedzieć na Państwa pytania. Na raporty z pierwszego etapu konkursu czekamy do końca lutego 2019. Wszystkim drużynom życzymy powodzenia!

 

 

1 23
Aktualności zostały podzielone na podstrony