O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 

06.05.2021

WYNIKI KONKURSU FILMOWEGO

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki siódmej edycji konkursu  „Filmeko” . Każdy uczestnik może sprawdzić swoją ocenę w zakładce  WYNIKI  lub na swoim koncie uczestnika.

 

Wyniki przedstawiają się następująco:

 

Nagrody główne:

 

  1. Energetyczni z Bytomia    
  2. Nasłonecznieni z Bystrej Podhalańskiej   
  3. Sierakowicka Jedynka z Sierakowic

 

Wyróżnienie:

 

  • Słoneczna Brygada z Bytomia
  • Ecovision z Koła
  • Ekotropiciele z Bożegopola Wielkiego

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i cieszymy się z Waszego zaangażowania. Wierzymy, że wiedza i umiejętności zdobyte w czasie realizacji zadań projektu zaowocują w przyszłości i za Waszą sprawą wiele osób, zarówno rówieśników jak i dorosłych dowie się o korzyściach, jakie daje zmiana tradycyjnych źródła energii na Odnawialne Źródła Energii.

 

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem w kolejnej, ósmej edycji konkursu!!!

 

 

 

 

20.05.2021

WEBINARIUM DLA NAUCZYCIELI

 

W piątek 21 maja o godz. 12.00, w przeddzień Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej, odbędzie się premiera drugiego webinarium dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, na stronie: www.lekcjezklimatem.pl Organizatorem jest Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Zapraszamy do wysłuchania wykładu na temat mitów klimatycznych, dowiemy się też, co każdy z nas może zrobić dla klimatu, poznamy szczegóły dotyczące korelacji między zmianami klimatu a naturalnymi ekosystemami, a także spektrum działań możliwych do realizacji w ramach adaptacji do zachodzących zmian klimatu.

Dodatkowym modułem webinarium będzie wykład na temat psychologicznych i pedagogicznych wyzwań z perspektywy szkoły związanych ze zmianami klimatu.

Podczas tego wydarzenia będą mieli Państwo także okazję do obejrzenia debaty Ekspertów, podsumowującej treści ze zrealizowanych webinariów.

06.05.2021

ZMIANA TERMINU WYSYŁANIA RAPORTÓW

 

Szanowni Państwo,


z powodu powrotu szkół do stacjonarnej formy prowadzenia zajęć lekcyjnych podjęliśmy decyzję o zmianie terminu przesyłania raportów w konkursie filmowym „Postaw na Słońce” .

Raporty oraz filmy będziemy przyjmować do końca roku szkolnego tj. 25 czerwca br. (piątek) . Zespoły, które nie zdążą przesłać prac w tym terminie, będą miały jeszcze dodatkowy tydzień na jego dosłanie (od 26 czerwca do 2 lipca). Jednak za każdy dzień spóźnienia będzie naliczanych 3 punktów karnych.

W związku z przesunięciem terminu składania raportów wyniki opublikujemy na przełomie lipca i sierpnia. Termin przekazania nagród zwycięskim zespołom nie ulega zmianie.

 

 

 

 

1 234
Aktualności zostały podzielone na podstrony