O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 

11.06.2019

 

ZOSTAŁO 10 DNI NA PRZESŁANIE RAPORTÓW!

 

Na raport z relizacji drugiego etapu projektu czekamy do 21 czerwca br. (piątek). 

 

Zespoły, które nie zdążą przesłać raportu w tym terminie, będą miały jeszcze dodatkowy tydzień na jego dosłanie (od 22 do 28 czerwca). Jednak za każdy dzień spóźnienia będą naliczane 3 punkty karne. Natomiast od 29 czerwca system przesyłania raportów będzie zablokowany, a sędziowie przystąpią do pracy.

 

Przypominamy najważniejsze kwestie dotyczące pisania raportów: 

  • Raport mogą tworzyć jedynie uczniowie ze swoich kont. Opiekun nie ma takiej możliwości. Żeby rozpocząć tworzenie raportu, uczeń musi zalogować się na swoje konto, z niebieskiego menu po lewej stronie wybrać pole "wszystkie raporty" (drugie od góry) i w nowo otwartej tabeli kliknąć w pole "Status" w kolumnie przy etapie KRĘCIMY FILMY. Dzięki temu otworzy się formularz tworzenia raportu.
  • Wszyscy uczniowie w zespole razem tworzą jeden raport. Każdy z nich widzi to, co wpiszą pozostali. Opiekun przez swoje konto ma wgląd w pracę uczniów, bez możliwości edycji.
  • Załączniki do raportu wgrywa się za pomocą opcji "dodaj załącznik" , która znajduje się na saym dole formularza raportu.
  • Uczniowie nie mają możliwości wysłania raportu, więc gdy zakończą pracę, to opiekun zespołu wysyła gotowy raport do oceny. W tym celu musi kliknąć przycisk "prześlij do oceny" na samym dole formularza raportu. 
  • Raport składa się z 3 części. Raport do oceny przesyłany jest w całości (wszyskie, trzy części), więc po jego przesłaniu nie będzie możliwa edycja żadnej z jego części.

24.04.2019

 

ZMIANA TERMINÓW W ETAPIE "KRĘCIMY FILMY"

 

Szanowni Państwo,

 

z powodu licznych próśb, które napłynęły do biura konkursu podjęliśmy decyzję o zmianie terminów w drugim etapie 5. edycji projektu „Postaw na słońce”.

 

Raporty będziemy przyjmować do końca roku szkolnego tj. 21 czerwca br. (piątek). Zespoły, które nie zdążą przesłać raportu w tym terminie, będą miały jeszcze dodatkowy tydzień na jego dosłanie (od 22 do 28 czerwca). Jednak za każdy dzień spóźnienia będą naliczane 3 punkty karne.

 

W związku z przesunięciem terminu składania raportów wyniki opublikujemy na przełomie lipca i sierpnia. Natomiast nagrody przekażemy zwycięskim zespołom w październiku br.

19.04.2019

 

1 234
Aktualności zostały podzielone na podstrony