Przygotowaliśmy dla Państwa krótki przewodnik po projekcie. Znajdują się tu najważniejsze informacje.

Spis treści

(można kliknąć w temat, żeby przejść do jego opisu):

Strona projektu

Na stronie projektu znajdują się wszystkie podstawowe informacje, w tym regulaminterminarz czy plan działań, w którym znajdują się opisy zadań oraz wytyczne do ich realizacji.

Uwaga! Nie wysyłamy żadnych materiałów do realizacji zadań mailowo lub pocztą. Wszystkie znajdują się na stronie projektu.

Logowanie i odzyskiwanie hasła

Po rejestracji na Państwa adres e-mail powinna trafić wiadomość potwierdzająca rejestrację wraz z hasłem do logowania. Jeśli wiadomość do Państwa nie dotarła prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jeśli tam również nie znajdą Państwo wiadomości prosimy o kontakt z biurem konkursu pod adresem mailowym filmeko@fundacjabos.pl.

Na stronie konkursowej jest możliwość zmiany hasła, a także jego odzyskania. Oba procesy opisaliśmy szczegółowo w instrukcji odzyskiwania i zmiany hasła, która jest dostępna w zakładce materiały oraz poniżej.

Dodawanie uczniów do zespołu i załączanie zgód

Po zalogowaniu się, będą mogli Państwo dodać uczniów do zespołu. Do zespołu powinien być dodany każdy uczeń, który bierze udział w realizacji zadań konkursowych. Skład zespołu można zmieniać poprzez dodawanie i usuwanie jego członków. Skład zespołu można zmieniać do momentu przesłania raportu. Zespół może liczyć maksymalnie 5 uczniów.

Po dodaniu członka zespołu, na jego adres email trafi wiadomość z hasłem do logowania. Jeśli wiadomość nie dotrze prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jeśli członkowie zespołu nie znajdą tam wiadomości prosimy o kontakt z biurem konkursu.

Opiekun/opiekunka powinien wgrać skan zgody na przetwarzanie danych osobowych każdego członka zespołu. Wzór zgody znajdą Państwo pod poniższym przyciskami bądź w zakładce materiały. Zgody powinny zostać wgrane najpóźniej przed wysłanie raportu..

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych ucznia poniżej 16 lat.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych ucznia powyżej 16 lat.

Proces dodawania członków zespołu oraz załączania dokumentów został szczegółowo opisany
w instrukcji zmiany składu zespołu i załączania dokumentów dostępnej w zakładce materiały bądź poniżej.

Zadania i raporty z ich realizacji 

W zakładce plan działań znajdą Państwo opisy poszczególnych zadań. Należy uważnie zapoznać się zarówno z opisem zadania jak i wytycznymi do raportu. 

Uwaga! Możliwość zamieszczenia i edycji treści raportu mają tylko uczniowie. Mogą Państwo śledzić ich postępy – będą widoczne, gdy uczniowie zapiszą zmiany.

Po przygotowaniu treści raportu, należy wysłać go do oceny. Raport należy wysłać do dnia podanego w terminarzu konkursu. 

Uwaga! Możliwość wysłania raportu do oceny mają tylko nauczyciele. Wysłanie raportu zablokuje jego edycję.

Proces tworzenia i wysyłki raportów, został szczegółowo opisany w instrukcjach dostępnych w zakładce materiały bądź poniżej.

Terminarz

W zakładce terminarz znajdą Państwo najważniejsze daty dotyczące udziału w projekcie. Najbliższą ważną datą jest termin przesłania raportu, który upływa 24 maja 2023 roku.
Za nieterminowe przesłanie raportu przyznawane są punkty karne – za każdy dzień opóźnienia 10 pkt. Po upływie tygodnia od końcowego terminu dostarczenia raportów – nie będą one przyjmowane do oceny.

Za pomocą kolejnych aktualności będziemy Państwu przypominać o zbliżających się ważnych terminach.