UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
  O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 

O KONKURSIE

 

Witamy na stronie konkursu filmowego realizowanego w ramach projektu „Postaw na Słońce” Fundacji Banku Ochrony Środowiska. Celem naszego projektu jest upowszechnienie wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych jakie daje wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (OZE), a w szczególności ogniw fotowoltaicznych.

W ramach konkursu filmowego zarejestrowane zespoły szkolne przygotowują z pomocą nauczyciela-opiekuna krótkie filmy edukacyjne. Celem filmów powinno być omówienie zasad działania i pozytywnego wpływu mikroinstalacji OZE na środowisko i budżet domowy. Przygotowany film będzie mógł zostać wykorzystany w internecie do kampanii promującej OZE. Uczestnicy konkursu mogą korzystać z materiałów edukacyjnych nt. OZE, które będą pomocne w przygotowaniu koncepcji filmu.

 


Aby wziąć udział w konkursie filmowym należy się zarejestrować. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem, planem działań oraz terminarzem. UWAGA! Przypominamy, że zarówno do konkursu filmowego jak i do konkursu badawczego obowiązują osobne rejestracje.