UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
  O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 
Wyniki
powrót
Wyniki konkursu - w etapie "KRĘCIMY FILMY!"

Kolejność zespołów według ilości zdobytych punktów:

L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćpunkty
15-voltowceSiemianowice Śląskie0,00
2A To MyKościan0,00
3AjnsztajnySupraśl0,00
4AlternatywaRadwanice0,00
5AlternatywniPokrzydowo 230,00
6Asy z 7 klasyKończewo0,00
7AzotBełchatów0,00
8BaywatchSzczecin0,00
9BlaskŁódź0,00
10Bojownicy w srodowiskuRawa Mazowiecka0,00
11BudowlankapilaPiła0,00
12Celki01Marki0,00
13Celki02Marki0,00
14ChłopakiKluczbork0,00
15CopernicusKędzierzyn-Koźle0,00
16CortexStrzegom0,00
17Czysta energiaOstrowite0,00
18Dobrzy informatycyLipsko0,00
19Dzieci SłońcaLębork0,00
20DziewczynyKluczbork0,00
21E -asyKościan0,00
22E-asyKościan0,00
23Eco guysKościan0,00
24Eco Powered EnergySucha Beskidzka0,00
25Eco squadWronki0,00
26Eco StanStanowice0,00
27Eco-BrynicaBrynica0,00
28Eco-teamJawiszowice0,00
29EcochargersiPisarzowice0,00
30Eko - PVPrażmów0,00
31Eko plus3Zgorzelec0,00
32Eko QuatroKraków0,00
33Eko świryStargard0,00
34Eko-akcjaSiedlce0,00
35Eko-ArmiaLębork0,00
36Eko-ludkiWysocko Wielkie0,00
37Eko-patrolRawa Mazowiecka0,00
38Eko-SkładKarpacz0,00
39Eko-teamGałczewo0,00
40EkociekawiZgorzelec0,00
41Ekolodzy -E L OZgorzelec0,00
42Ekologiczna gwardiaOława0,00
43Ekologiczna gwardiaOława0,00
44EkomaniaKoszalin0,00
45EkomłodziReńska Wieś0,00
46EkomontażysciŁubniany0,00
47EkoneonkiBysina0,00
48EkosłoneczniOlsztyn0,00
49EkostrażnicySochaczew0,00
50EkowolsztynWolsztyn0,00
51EkozakręceniJeleniów0,00
52EkozduniakiNowe Zduny 880,00
53Elektro -SłonecznikiMalbork0,00
54ElektrocieszkiGniezno0,00
55ElektrokajtkiZabłocie 10,00
56ElektromaniaczkiGrodzisk Wielkopolski0,00
57ElektronkiOleśnica0,00
58EnergomaniacyGrodzisk Wielkopolski0,00
59Energy friendsStawiszyn0,00
60Estko filmowcy 44Pakość0,00
61F jak FilmowcyTomaszów Mazowiecki0,00
62Filmowcy z górJeleśnia0,00
63Filmowcy z PrzyborowaPrzyborów0,00
64Five CellsGdańsk0,00
65Fizycy JedynkiGrodków0,00
66Fizycy36Tychy0,00
67Fizycyna5Tychy0,00
68Foto TeamOstrowite0,00
69Foto-OdnawialniBystra Podhalańska0,00
70FotomechaniakBiałystok0,00
71FotonikiRogoźno0,00
72FotonówkiSłupsk0,00
73FototechnikBiałystok0,00
74FotowoltaiczkiSłupsk0,00
75G F ŁacznoscKraków0,00
76Gang EinsteinaKąkolewo0,00
77Garage CrewBydgoszcz0,00
78GergundySłupsk0,00
79Gf lumenStargard0,00
80Gim Tv Sun FanGłogów0,00
81Gim Tv Volty NewGłogów0,00
82Gim2jez-Kasper-InoInowrocław0,00
83Green crewNowy Dwór0,00
84Green teamStargard0,00
85Green WaveJarosław0,00
86Green-TechMarszew0,00
87Grenama EcologyMarszew0,00
88Grodziskie SłoneczkaGrodzisk Wielkopolski0,00
89Grupa51Ostrołęka0,00
90Hansiki ElfikiTurek0,00
91HasaStargard0,00
92HeliosiSłupsk0,00
93HelioskiKościan0,00
94HomosapiensSłupsk0,00
95Hulajnoga do niebaTruskolasy0,00
96I QKościan0,00
97II B elektrycyMielec0,00
98Iskierki z GrabienicGrabienice0,00
99IzohelePolanów0,00
100Jagielonka6Sochaczew0,00
101Jata EnergiaDąbie0,00
102JedynkaLegionowo0,00
103K E N VoltJędrzejów0,00
104Kaczkowska Grupa FilmowaKaczki Średnie0,00
105Kaczkowska Grupa FimowaKaczki Średnie0,00
106KajtkoenergetyczniZabłocie 10,00
107KalamburyPiła0,00
108Kalinowo Oze WisdomKalinowo0,00
109KaMonTomaszów Lubelski0,00
110Kanciaste kołoTruskolasy0,00
111KanwaRadwanice0,00
112KanwaRadwanice0,00
113Karniewiacy SłońcuKarniewo0,00
114Karniewo ŚrodowiskuKarniewo0,00
115Kaszowska EnergiaKaszów0,00
116KazeKoszalin0,00
117KlasomaniakiPawonkòw0,00
118KlasztorniacyWągrowiec0,00
119KnetkiSłupsk0,00
120Koło NaukowcówKaszów0,00
121KominiarzeStargard0,00
122Kujawskie SłoneczkaZłotniki Kujawskie0,00
123Luz Del SolBraniewo0,00
124Łukasz BladyDąbrowa Górnicza0,00
125Markowi filmowcyMarki0,00
126Militibus HeliosSanniki0,00
127Młode EinsteinyKościan0,00
128Młode Wilki, Sp11koninKonin0,00
129Młodzi ekolodzyNiewieścin0,00
130Mózg klimatycznyJaworzno0,00
131MuszkiBudzisław Kościelny0,00
132Mykietyn SkórczSkórcz0,00
133NapromieniowaniKunów0,00
134Nasłonecznieni plŚwierklany0,00
135NorwidzianieKrasnystaw0,00
136Oddech ku SłońcuWarszawa0,00
137OdnawialniBusko Zdrój0,00
138OgnikBochnia0,00
139Ogniwkas Sp1Rydułtowy0,00
140Orły z 14-tkiTomaszów Mazowiecki0,00
141OswieceniRewal0,00
142Oswieceni -zespól BartkaGawłów0,00
143Oszczędzamy z głowamiTrębaczew0,00
144OzonkiStrzelce0,00
145Paladyni EkologiiBełchatów0,00
146Panowie i MagdaSwarzędz0,00
147ParkStargard0,00
148Pasi -KasiOleśnica0,00
149PasjonaciWodzisław Śląski0,00
150PasywniwsloncuPiła0,00
151Patrol słoneczny...Rozstrzębowo0,00
152PieguskiKunów0,00
153Pitka -ekoDębno0,00
154PłomykówkiCzerwionka-Leszczyny0,00
155Pns 1Gdynia0,00
156Pns 2Gdynia0,00
157Pobudzone FotonyJamielnik0,00
158Poszukiwaczki SłońcaSanniki0,00
159PowerduckChełm0,00
160PowersunJadowniki0,00
161POZiEJarosław0,00
162ProgamerzyCianowice0,00
163PromyczkiMosina0,00
164PromyczkiMosina0,00
165PromyczkiWitnica0,00
166PromykiNowy Dwór0,00
167ProzersiMysłakowice0,00
168PrzeciwwagaKościan0,00
169Przeciwwaga-Kościan0,00
170Psp WieniawaWieniawa0,00
171PvenergiaSzczepanów0,00
172Redwings teenagersCianowice0,00
173Ryjówki 8bZgorzelec0,00
174San Martin Film StudioSierpc0,00
175Serca HeliosaBiałystok0,00
176Skazani na sukcesKartuzy0,00
177SłoneczkaTuchola0,00
178SłoneczkaBączal Dolny0,00
179Słoneczka z 14-tkiTomaszów Mazowiecki0,00
180SłoneczkoPrzewodowo Poduchowne0,00
181Słoneczna PrzygodaPiła0,00
182Słoneczna RodzinkaTąpkowice0,00
183Słoneczna społecznaGzy0,00
184Słoneczne KujawyZłotniki Kujawskie0,00
185Słoneczne LudkiMława0,00
186SłoneczniTujsk0,00
187Słoneczni TeresinTeresin0,00
188Słoneczni z KazmierzaKaźmierz0,00
189Słoneczni2Nowe Grodziczno0,00
190SłonecznikiSłupsk0,00
191Słoneczniki z GrabienicGrabienice0,00
192Słoneczny PatrolSanniki0,00
193Słońce RogoznikaRogoźnik0,00
194Słońce w ObiektywieRadom0,00
195SobieskiWejherowo0,00
196Sol A R K AOstrowite0,00
197Sol VicariumBochnia0,00
198SolergyDobrodzień0,00
199Sowin studiosWarszawa0,00
200Sp Brzeziny-BerdechówBrzeziny0,00
201Sp31Warszawa0,00
202Spróchniałe BukiOstrów Wielkopolski0,00
203Srednia hawajskaŁódź0,00
204Sun CrewPiła0,00
205SunflowersBochnia0,00
206Sunny vegas proNowa Sarzyna0,00
207SunnydaysKwidzyn0,00
208SunriseBochnia0,00
209Super VoltageMysiadło0,00
210SuperEKOGirlsBełchatów0,00
211Szalone PstrgiOstrów Wielkopolski0,00
212Szczęliwa 13Ostrów Wielkopolski0,00
213SzszmerfetkiZielona Wieś0,00
214Team of sunriseŚwidnica0,00
215Team TorpedaSłupsk0,00
216TestWarszawa0,00
217TriońceCzęstochowa0,00
218TrzeciabTychy0,00
219Video MastersKonarzyce0,00
220VideomejkerTurek0,00
221WiatrakiKościan0,00
222Wiatraki ŁomżyniakiPiątnica0,00
223Wiatraki-Kościan0,00
224WiatromaniakiŁaszczówka0,00
225Z S P nr 1 w OpocznieOpoczno0,00
226ZarkusieŻarki wielkire0,00
227Zespół Szkół-Gorzów SlGorzów Śląski0,00
228Zielona antenaPiła0,00
229ZSETVBolesławiec0,00
230Zstz1aiRadzymin0,00
231Zstz3iRadzymin0,00
232Zwiazek SolarówSłupsk0,00
233Zzz i zs2018filmPółwiesk Mały0,00
234Żel-budBusko-Zdrój0,00