UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
  O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY FAQ FILMY WYNIKI PATRONI KONTAKT  
 
powrót
Wyniki konkursu - w etapie "KRĘCIMY FILMY!"

Kolejność zespołów według ilości zdobytych punktów:

L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćpunkty
12000 VPruszków0,00
2AmperLucień460,00
3Apollo 363Warszawa0,00
4Arek And Mikołaj CompanyKalisz0,00
5Art-noobKrościenko nad Dunajcem0,00
6AtomówkiMysłakowice0,00
7AtomyKościan0,00
8AurumKup0,00
9BaywatchTarnowskie Góry0,00
10Bet on the SunBochnia0,00
11BioGrotniki0,00
12BudowlankaŻary0,00
13Chłopaki KasprzakiWarszawa0,00
14Claritas I K W KDrzewica0,00
15Drkw-34Ruda Śląska0,00
16Dzikie borsukiPruszków0,00
17DzwoneczkiSławno0,00
18E-asyKościan0,00
19Eco EkonomKoło0,00
20Eco Pump TeamNowa Ruda0,00
21Eco ShockKsiężpol0,00
22Eco-PanelteamSosnowiec0,00
23Eco-PionierzyCieśle 630,00
24Ekipa z EkonomaSandomierz0,00
25Eko -OrzełkiKomorowo0,00
26Eko 4Olecko0,00
27EKO ASYStary Kębłów0,00
28Eko BoysSulęczyno0,00
29Eko GirlsSulęczyno0,00
30Eko KadrPiotrówka0,00
31Eko KlasaOstrów Wielkopolski0,00
32Eko ŚwiryKalisz0,00
33Eko TeamWygnanów0,00
34Eko Team superWygnanów0,00
35Eko Team WygnanówWygnanów0,00
36Eko VoltSulęczyno0,00
37Eko-AsyStary Kębłów0,00
38Eko-energiczniZielona Góra0,00
39Eko-kumpleKałuszyn0,00
40Eko-SkrzatyKościan0,00
41EkobęczkówBęczków0,00
42Ekofilm8mmWłocławek0,00
43EkofilmowcyHrubieszów0,00
44EkomaniacyOława0,00
45EkomaniacyGrodzisk Wielkopolski0,00
46EkomłodziBoża Wola0,00
47EkookoSzczucin0,00
48EkopernikKujakowice Dolne0,00
49EkospecjalisciGiżycko0,00
50EkoszperaczeMiędzybórz0,00
51EkotravelGrodzisk Wielkopolski0,00
52Ekotrybik1Jelenia Góra0,00
53EkozacySłupsk0,00
54EKOzacy2Słupsk0,00
55EKOZNAWCYBystra Podhalańska0,00
56Elekryczne WęgorzeZielona Góra0,00
57ElektroiciSarzyna0,00
58Elektronicy od HipolitaPoznań0,00
59Elektrycy z zskenPoznań0,00
60Elektryczne StrzałyZielona Góra0,00
61Elektryczne WęgorzeZielona Góra0,00
62Elektryczne Węgorze 1Zielona Góra0,00
63ElektryczniSarzyna0,00
64Elektryk ŻyrardówŻyrardów0,00
65Energetyczne GwiazdyCeków0,00
66Energetyczni łowcyKatowice0,00
67Energetyczni z ZagórowaZagórów0,00
68EnergetykWałbrzych0,00
69EnerGOODnawialniSłupsk0,00
70FilmekoTarnów0,00
71Filmeko8mmWłocławek0,00
72FizyczkiKościan0,00
73Fizyczne SwiryBochnia0,00
74Foto-TeamWodzisław Śląski0,00
75Foto4-aMyszków0,00
76FotomechaniakBiałystok0,00
77FotonkiKonin0,00
78Gaszyńscy EkolodzyGaszyn0,00
79Granatyv2Inowrocław0,00
80Green PlanetAlbigowa0,00
81Grodziskie SłoneczkaGrodzisk Wielkopolski0,00
82Hansiki SmerfikiTurek0,00
83HeliocentrycyDębica0,00
84HeliosZielona Góra0,00
85HenrykowkaLegnica0,00
86Herbata MiętowaDąbrowa Górnicza0,00
87Huberciaki1Czernina0,00
88Huberciakif1Czernina0,00
89Huberciakif2Czernina0,00
90Informatycy BieszkaChojnice0,00
91IqKościan0,00
92JedenastkaJarosław0,00
93Klasa KonarskiTarnów0,00
94Klasa Vii fKielce0,00
95KometyKolbuszowa0,00
96KonarskiTarnów0,00
97KotunieNysa0,00
98Mali ekolodzyWaśniewo-Grabowo0,00
99MeteorytRogóżno0,00
100Miętowa herbataDąbrowa Górnicza0,00
101Młodzi FilmowcyWyszków0,00
102Nakręceni Na SłońceOstrów Lubelski0,00
103Obiekt011Bukwałd0,00
104Obiekt11Bukwałd0,00
105Obrońcy ekologiiBełchatów0,00
106OdnawialniStróżówka0,00
107Odnawialni WojownicyBytom0,00
108OgnikiPodlipie0,00
109OsłonecznieniDrołtowice0,00
110OwieceniPłońsk0,00
111Oze Sp ChechłoChechło0,00
112Physics ManiacsBochnia0,00
113Pkf eko-ekipaKielce0,00
114Płomyczki SłońcaDaleszyce0,00
115Pod słoncem SkierniewicSkierniewice0,00
116Pod Słońcem SkierniewicSkierniewice0,00
117Pokolenie EkoŁopuszno0,00
118PromyczkiBasznia Dolna0,00
119PromykiPuławy0,00
120Promyki SłońcaMońki0,00
121PrzyrodnicySztynwag0,00
122PurdaPurda0,00
123Put on the SunBochnia0,00
124Recycle-słoneczkaZabłocie0,00
125Rubinek Green BrickOstrów Mazowiecka0,00
126Rzeszów 25Rzeszów0,00
127S-O-L-A-RMikołów0,00
128Saint TropezSątopy0,00
129ShreksyStara Wieś 280,00
130Słodkie kokoskiKonin0,00
131SłoneczkaDzierzbin-Kolonia0,00
132Słoneczka z GlisnegoGlisne0,00
133Słoneczne dziewczynyW Białobrzegach0,00
134Słoneczne GwiazdyChełm0,00
135Słoneczne RewersiątkaStrzałkowo0,00
136Słoneczne StworkiPieszcz0,00
137Słoneczni MocarzeMalbork0,00
138Słoneczni sportowcyGdańsk0,00
139SłonecznikiBaranów Sandomierski0,00
140Słoneczny Eko-PatrolGrodzisk Wielkopolski0,00
141Słoneczny patrolMęcinka0,00
142Słoneczny TeamKościan0,00
143Słoneczny ZespółKsiążnice Wielkie0,00
144SłonkaBochnia0,00
145Słońce w ObiektywieRadom0,00
146Solar SquadMońki0,00
147Solar TeamKrosno0,00
148SolarisLucień 460,00
149SolarkiStary Kębłów0,00
150Sp CzęstkowoCzęstkowo0,00
151Sp StrzebielinoStrzebielino-Osiedle0,00
152SunBochnia0,00
153Sunfilm22Włocławek0,00
154Sunny teamJasło0,00
155SunprojectKurnos Drugi0,00
156SwiatłomechaniakBiałystok0,00
157SzkolaluboszycefilmiakiLuboszyce0,00
158Światło przyszłościCzęstochowa0,00
159Team StarkaKościan0,00
160Test MariiWarszawa0,00
161Test123Warszawa0,00
162UsłonecznieniDomaszno0,00
163VoltLucień 460,00
164Volty Dream TeamGłogów0,00
165Volty EnergiaGłogów0,00
166W kierunku słońcaMłodów0,00
167W stronę słońcaMłodów0,00
168Wanda i banda z ChobotuChobot0,00
169WiatrakiKętrzyn0,00
170Wielkie TrioTomice0,00
171Wkręceni w energięŻychlin0,00
172Woleńska Gwardia NaturyWola Uhruska0,00
173Young SpekersLipsko0,00
174Zielona planetaAlbigowa 4890,00
175Zielone żywiołyPruszków0,00
176Zsa1b1Kłodzko0,00
177ZsafilmekoKłodzko0,00
178Zsg Eko StartŁęczna0,00